Haber Detay

Manisa Asma Tavan ve Menfez Sistemleri

Manisa Asma Tavan ve Menfez Sistemleri

Manisa Asma Tavan ve Menfez Sistemleri Asma tavan ve Menfez Sistemleri ürün satışı ve dekoratif asma tavan uygulamaları için doğru adrestesiniz. Evlerde, iş merkezlerinde, hava limanlarında, hastanelerde tavanda oluşacak kötü görüntüleri önlemek için asma tavanlar uygulanmaktadır. Birçok desen ve görüntüleri ile çeşitlilik gösteren asma tavanlar, istediğiniz asma tavan modelleri ile Doruk Panel asma tavanda bulabilirsiniz. Zorlu performans ve estetik gereklilikleri karşılamak için mineral lif, cam / kaya elyafı, alçı, ahşap ve metalden üretilen çok çeşitli asma tavan plakaları ve ızgaraları bulunmaktadır. Menfez Sistemleri banyo menfez, yüzeysel menfez, tavan menfez çeşitli modellerde üretimimizi gerçekleştiriyoruz. Özel ebatlar için Doruk Panel asma tavana ulaşabilirsiniz. Alüminyum Asma Tavan havanın elverişli dolaşımını da sağlayarak havalandırma görevi de bir nebze görmektedir. Kullanım alanları çeşitli olan alüminyum asma tavanlar genel olarak tren istasyonları, ofis binaları, alışveriş merkezleri, metro istasyonları ve konut ve diğer alanlar için kullanılan soğutma tavan izolasyon vs. birçok yerde kullanılmaktadır. Manisa Asma Tavan ve Menfez Sistemleri | Doruk Panel

Manisa Asma Tavan ve Menfez Sistemleri

Alüminyum Tavan dekore alüminyum alaşımı levhanın kalıplarda bükülerek standart çerçevesinde delinmesiyle oluşmaktadır. Dekorlu Alüminyum Tavan pürüzsüz ve kesintisizdir. Alev geciktirici, korozyona karşı dayanıklı, neme dayanıklı bir fonksiyonu vardır. Hafif yapı, kolay sökme, kaliteli. Ses emici efekt ile, farklı stil özellikleri vardır. Üst düzey ofis binaları, havaalanları, bankalar, alışveriş merkezleri, sergi salonları, ofisler ve diğer yerlerde uygulanabilir. Asma Tavan yüksek kaliteli Asma PVC Panel Sistemi, sık sık temizlenmesi, işlem tesisleri gibi yüksek nem seviyesine sahip olması veya kanal işi, boru ve kablolama gibi görme yerlerini örtmek için hala korunması gereken odalar için ideal bir çözümdür. Dekoratif asma tavan modelleri için tercihiniz Doruk Panel olsun!

Asma Tavan Olmasının Avantajları

Asma tavan, düşen tavan olarak da bilinir ve gerçek tavanın altına ek bir tavan yerleştirilir. Asma tavan, inşaatlarda, özellikle ofislerde ve ticari yapılarda çok popülerdir. Bu tavan tipik olarak telleri kullanarak ana tavandan asılmış bir metal parçadan oluşur. Ardından, asma tavanı oluşturan parçalar arasında fayans veya paneller döşenir. Asma tavan ile ilişkili birkaç avantaj ve birkaç dezavantaj vardır.

Kolay Kurulum

Asma tavan, bir evde veya ofiste kolayca monte edilir. Gerekli bilgiye sahip bir çok ev sahibi malzeme kendiliğinden tavan montajı satın alabilir. Bununla birlikte, evinizin veya ofisinizin güvenliğini sağlamak için, asma tavanlar takmadan önce lisanslı bir yükleniciye danışmak akıllıca olacaktır.

Kanal Yapısını, Boruları ve Telleri Gizler

Asma tavan, gerçek tavan üzerindeki kusurları ve kusurları kolayca gizleyebilir. Maliyetli onarım ve boyama yapmak yerine borular, kanallar, lekeler ve soyulmuş boya örtüleri için asma tavan takabilirsiniz. Asma tavanlara sahip bir ev satın almadan önce buna dikkat edin. Bazı panellerin çıkarılmış olduğundan emin olun ve yapısal eksiklikler olmadığından emin olmak için yukarıdaki alanı inceleyin.

Onarım Durumunda Çıkarılması Kolaydır

Geleneksel sıva tavanlarında, onarım çalışmaları zaman alıcı ve pahalı olabilir, çünkü gizli bileşenlere ulaşmak için tavan yıkmanız gerekir. Asma tavanlar söz konusu olduğunda sorun teşkil etmez çünkü onarımlar tamamlandıktan sonra gereken panel sayısı kolaylıkla kaldırılabilir ve tekrar monte edilebilir.

Yenilenileme ve Tadilat için Daha Ekonomiktir

Asma tavan, kapsamlı yıkım ve onarım çalışmalarını yürütmekten çok daha ucuzdur, bu da birçok evde ve ofiste popüler hale getirilir. Bu tavanların sökülmesi kolaydır; Bu nedenle, yenileme ve yeniden tasarım çok daha hızlıdır.

Ses Kontrolü Sağlar

Fiber camlı bir asma tavana monte ederek, dışardaki tüm sesleri engelleyebilirsiniz. Bu, bir odayı daha cozier yapar.

Işıkların Montajında Kolaylık Sağlar

Asma tavan panelleri arasında ışıklar, fanlar ve diğer havai aletleri kolayca takabilirsiniz. Panellerin aynı boyutta olan bazı ışıklar paneller yerine düzenli aralıklarla da takılabilir.

Birçok Malzeme ve Renk Modelleri Mevcuttur

Asma tavan ahşap, plastik, elyaf ve diğer malzemeler mevcuttur. Bazı panellerde ayrıca yangın koruması derecesi de fazladır.

Asma tavan Modellerimiz;
 
Metal Asma Tavan
o   LAMEL 285 TAVAN SİSTEMİ DOPANEL
o   PANEL 85 TAVAN SİSTEMi DOPANEL
o   CLİP-İN ASMA TAVAN SİSTEMİ DOPANEL
o   OTURMALI LAY-ON ASMATAVAN SİSTEMİ DOPANEL
o   SARKMALI LAY-İN TAVAN SİSTEMİ DOPANEL
o   CLİP-İN ASMATAVAN SİSTEMİ DOPANEL
 
Karolam Asma Tavan
o   KAROPAN KAROLAM ASMA TAVAN SİSTEMİ
o   KAROPAN KAROLAM ASMA TAVAN
o   KAROLAM VİNİL KAPLI ALÇI LEVHA KAROPAN
o   KAROLAM TAVAN VİNİL KAPLI ALÇI LEVHA SİSTEMİ
o   KAROLAM ASMA TAVAN VİNİL KAPLI ALÇI LEVHA SİSTEMİ
 
Taşyünü Asma Tavan
o   60X60 12 mm TAŞ YÜNÜ ASMA TAVAN SİSTEMLERİ
 
Mesh Genişletilmiş Metal Tavan
 
Ahşap Tavan Sistemleri
o   BAFFLE ASMA TAVAN
 
Plastik PVC Asma Tavan Sistemi
o   PLASTİK PVC TAVAN
o   YILDIZ DESEN PVC TAVAN
 
Alçıpan Asma Tavan Sistemi
o ALÇIPAN DELİKLİ KÖŞE
o PLASTİK KÖŞE ALÇIPAN KESİK KÖŞE
o ALÇIPAN ASMA TAVAN PROFİL SİSTEMİ
o ALÇIPAN TAVAN U TAVAN C PROFİLLERİ
 
Asma Tavan sistemleri Aksesuarları
o ALÇIPAN VİDA GRUBU
o PUL BAŞLI VİDA 22*45 SARI
o   PLASTİK DÜBEL 8 mm
o   EKLEME PARÇASI ALÇIPAN
o   ALÇIPAN ASKI MAŞASI
o   ASKI MAŞASI CLİP-İN
o   KENAR TAKOZ CLİP-İN
o   EKLEME PARÇASI CLİP-İN
o   BİRLEŞTİRME CLİPSİ CLİP-İN TAŞIYICI
o   ASKI TELİ(ÇUBUĞU)
o   ÇELİK DÜBEL
 
Hilti Makina Çivi Grubu
o HİLTİ MAKİNE ÇİVİ GX 120
o HİLTİ İNŞAAT MALZEMELERİ
 
Asma Tavan Taşıyıcı Sistem
o CLİPİN TAŞIYICI SİSTEM
o T24 TAŞIYICI SİSTEM
 
Akustik Alçıtavan Sistemi
 
Çatı Kaplama Sistemleri
o   TRAPEZ ÇATI KAPLAMA SİSTEMİ
o   KENET ÇATI KAPLAMA SİSTEMİ
 
Müdehale Kapağı Alçıpanlı
 
Dekoratif Asma Tavan Sistemleri
o METAL ASMA TAVAN FULYA DESEN
o METAL TAVAN DALMAÇYA MODELİ
 
Manisa Asma Tavan ve Menfez Sistemleri | Doruk Panel